Regio-contactpersonen LOB gestart!

maandag 12 maart 2018

Afgelopen donderdag 8 maart was de startdag voor alle regio-contactpersonen LOB van het Expertisepunt LOB. In totaal zijn er 17 regio-contactpersonen aan de slag gegaan, elk met een eigen expertise en elk in een eigen regio. Waar kun je de regio-contactpersonen voor benaderen?
  • Voor implementatie- en borgingsvragen in de regio
    De regio-contactpersonen hebben tot taak om in de regio zo goed mogelijk aan te sluiten op de LOB-vragen van de vmbo, havo-vwo en mbo-scholen en hen te ondersteunen bij de implementatie en borging van LOB.
  • Versterken van de samenwerking
    Ook het versterken van de samenwerking in de regio op het gebied van LOB is belangrijk. De regio-contactpersonen kunnen vanuit de ketengedachte een rol spelen bij het delen van praktijkvoorbeelden in en tussen de regio’s over doorlopende leerlijnen LOB.
  • Gebruik het LOB-netwerk
    Je kunt terecht bij de regio-contactpersonen wanneer je vragen hebt over LOB, op zoek bent naar goede voorbeelden of wanneer je aandacht wilt besteden aan LOB tijdens een teamdag. De regio-contactpersonen werken hiervoor met elkaar samen en maken onderdeel uit van het (landelijke) Expertisepunt LOB.  
Wie zijn de regio-contactpersonen:
  
regio naam e-mail aandachtsgebied
Rijnmond / ZH-zuid Peter van der Zwaal p.vanderzwaal@expertisepuntlob.nl vo (mbo)
Rijnmond / ZH-zuid Karin Lameijer k.lameijer@expertisepuntlob.nl vo / mbo
West Annet Hermans a.hermans@expertisepuntlob.nl vo / mbo
Noord-West Frederike Albrecht f.albrecht@expertisepuntlob.nl havo-vwo
Noord-West / A'dam Marieke Bakema m.bakema@expertisepuntlob.nl vmbo / mbo
Amsterdam Annemieke Rebel a.rebel@expertisepuntlob.nl havo-vwo
Midden Netty Bonouvrié n.bonouvrie@expertisepuntlob.nl mbo (vmbo)
Midden Michel Zijffers m.zijffers@expertisepuntlob.nl vmbo (havo)
Zeeland Bianca van der Meijden b.vandermeijden@expertisepuntlob.nl vo / mbo
Noord-Brabant Jolanda Cuijpers j.cuijpers@expertisepuntlob.nl mbo
Noord-Brabant Karin Martens k.martens@expertisepuntlob.nl vo
Zuid Limburg Tiny Maas t.maas@expertisepuntlob.nl vmbo-mbo (havo)
Oost Nicolette Spackler n.spackler@expertisepuntlob.nl mbo - vmbo
Oost Carlo Kok c.kok@expertisepuntlob.nl vmbo (havo en mbo)
Noord / Groningen Jeltske Beeksma j.beeksma@expertisepuntlob.nl vmbo / mbo
Noord / Friesland Jeanine IJtsma j.ijtsma@expertisepuntlob.nl vmbo / mbo
Noord Marc Drenth m.drenth@expertisepuntlob.nl havo-vwo


Bianca van der Meijden en Marc Drenth staan niet op de foto.